O firmie

Drukarnia Eulotki.com istnieje na rynku poligraficznym od 1994 roku. Ciągły rozwój oraz liczne inwestycje w nowe urządzenia i technologie, a przede wszystkim zadowolenie tysięcy naszych Klientów z całej Polski sprawiły, że piastujemy obecnie pozycję lidera wśród drukarń internetowych.

Wysoka jakość i jednocześnie bardzo niska cena naszych produktów to efekt wieloletniego doświadczenia i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, na których sukces, każdego dnia, z najwyższą starannością pracuje zespół wysoce wykwalifikowanych, rzetelnych i zaangażowanych pasjonatów drukowania, który liczy obecnie ponad 80 osób.

W skład naszego stale wzbogacanego, nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zamówieniu w najkrótszym możliwym czasie realizacji, wchodzą między innymi:

- 3 maszyny offsetowe 4 i 5 kolorowe marki KBA

- zautomatyzowana zszywaczko-zbieraczka marki Horizon

- oklejarka do oprawy miękkiej marki Horizon

- skomputeryzowane gilotyny

- falcerki

- automatyczne bigówki

- automatyczne foliarki

- sztanctygiel

- 2 maszyny produkcyjne do druku cyfrowego marki Konica Minolta: C8000 do druku kolorowego i 1051 do druku czarno-białego

- oraz wiele innych urządzeń pomocniczych

Zakres prac, które wykonujemy to:

ulotki, ulotki składane, wizytówki, plakaty, katalogi szyte, katalogi klejone, teczki, papiery firmowe, notesy, karty pocztowe, zaproszenia, kalendarze trójdzielne, kalendaria, kalendarze listwowane, kalendarze spiralowane, podkłady na biurko, segregatory, dyplomy, bilety, zakładki do książek, naklejki i wiele innych produktów dostosowanych do potrzeb Klientów.

Wszystkie produkty/usługi wykonujemy we własnym zakresie, w oparciu o własną bazę produkcyjną, dzięki czemu w pełni kontrolujemy proces produkcji i zachowujemy najwyższą jakość i terminowość.

 

Najwyższe priorytety jakimi się kierujemy to zagwarantowanie naszym Klientom: