Formy płatności

Przedpłata przelewem lub kartą kredytową:

Możesz wybrać tę formę płatności przy każdym dokonywanym zamówieniu, bez względu na jego wartość. Po jej wybraniu, warunkiem rozpoczęcia przez nas realizacji Twojego zamówienia jest dokonanie wpłaty całej należności.  Przy zamówieniach, których wartość przekracza 3000zł brutto, przedpłata jest jest jedyną możliwą formą płatności. Przy zamówieniach indywidualnych wybierając płatność PayU doliczamy 3% do wartości zamówienia.

Lista obsługiwanych banków:

 

Płatność przy odbiorze paczki - za pobraniem:

Możliwość wybrania formy płatności za pobraniem dotyczy zamówień o wartości do 3000zł brutto. Ta forma jest bezpłatna.

Zwroty należności:

Zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie możesz otrzymać, wysyłając maila na adres biuro@eulotki.com wpisując w temacie „Anulowanie Zamówienia”. W treści maila zamieść informacje o powodach anulacji i zwrotu, który ma zostać dokonany, a także swoje dane kontaktowe i nr konta, na które ma być dokonany przelew.
Wszystkie zwroty należności są realizowane do 14 dni roboczych. Anulowanie zamówienia opłaconego przelewem obciążone jest opłatą z tytułu kosztów administracyjnych w wysokości 4% wartości zamówienia. Zwrot za anulowane zamówienie zostanie pomniejszony o tę kwotę.

Faktury:

Faktury oraz faktury korygujące są przekazywane drogą elektroniczną. Możesz je pobierać po zalogowaniu się w panelu klienta w zakładce "Faktury".